بالاخره بعد از مدت‌ها تونستم با کمک اول خداوند و حمایت دوست عزیزم جناب آقای محمدرضا صادقی (رضاصاد) اقدام به ساخت سایت شخصی کردم. با توجه به اینکه عاشق کمک کردن به افراد مختلف هستم، تصمیم گرفتم سایت رو بر اساس توانمندی‌هام برای همه‌ی مخاطبینم در نظر بگیرم. در واقع، این سایت پل ارتباطی من بین زبان آموزان آیلتس (IELTS)، علاقه مندان زبان انگلیسی، موسیقی، کوچینگ و اقتصاد و مدیریت که علاقه‌مند به یادگیری بیشتر این موارد هستند. در ادامه در مورد هر کدوم از موارد بالا توضیح عرض می‌کنم خدمتتون:

مخاطبین آیلتس (IELTS) و زبان انگلیسی

با توجه به اینکه خیلی از سوالات عزیزانی که در زمینه‌ی زبان انگلیسی از من می پرسن یکسان هست حتماً پست‌هایی رو برای پاسخگویی به این سوالات رایج اختصاص میدم. در کنار پرسش و پاسخ سعی می‌کنم تا با منابع مختلف برای مطالعه یا حتی تکنیک‌های مختلف آشناتون کنم، شاید توی شرایط اقتصادی فعلی به نفع خیلی از دوستان باشه و بتونن رایگان جواب سوالاتشون رو بگیرن یا منابع لازم برای تقویت زبان انگلیسی چه به صورت عمومی چه برای آیلتس بدست بیارن.

موسیقی

بالاترین هنر در عالم بشریت موسیقیه. موسیقی اوج هارمونی و زیبایی است و به تعبیر خیلی‌ها سخت‌ترین هنره! توی سایت هر چیزی که به نظرم برای علاقه‌مندان به موسیقی جالب باشه رو قرار خواهم داد. از مطالب علمی، تئوری موسیقی، معرفی ساز و آلبوم‌های مختلف و … . شاید بتونم بگم شخصی‌ترین مطالب سایت، مطالب مربوط به موسیقیه برام.

کوچینگ

واژه‌ی Coach که در زبان فارسی به معنی مربی است، به فردی گفته میشه که به شما کمک میکنه در هر زمینه‌ای که فعالیت دارید پیشرفت کنید و به هدفتون برسید. حالا فرض کنید این هدف کاری، خانوادگی، تحصیلی، فردی یا هر چیز دیگه‌ای باشه. فرق اصلی کوچینگ با مشاوره اینه که به هیچ عنوان نظر شخصی کوچ (Coach) نباید به مراجع تحمیل بشه و اینکه یک کوچ با گذشته‌ی شما کاری نداره و تلاشش رسوندن شما به هدفتون. توی اینترنت خیلی‌ها با عناوین مختلف سعی می‌کنند از واژه‌های موفقیت و ثرتمند شدن و سخنرانی‌های پرهزینه استفاده کنند ولی شخص بنده، مواردی که در این سایت براتون قرار میدم همگی بر اساس تجربیات شخصی خودم هستند. شاید یکی از این آموزه‌ها برای اهدافتون راه گشا باشه.

اقتصاد و مدیریت

رشته‌ی دانشگاهی من مهندسی معدن بوده، توی شاخه‌های مختلفش وارد شدم ولی در نهایت متوجه شدم بحث اقتصاد و مدیریت معدن برام خیلی جذاب‌تر بود. بنابراین، شروع به مطالعه و جمع‌آوری اطلاعات توی همین زمینه کردم که بعضی مواردش با کوچینگ خیلی نزدیک بهم بودن. مطمئناً هنوز خیلی موارد هست که در حال کشف اونا هستم و شما رو هم در بدست آوردنشون سهیم میکنم.

از همه‌ی دوستان عزیز و محترم پیشاپیش سپاسگزارم و امیدوارم بتونم فردی مفید و تأثیرگذاری در زندگیتون باشم.