محمد یوسفیان 5 فروردین 1400 کوچینگ کسب و کار

چرا اول سال جدید دوباره هدف‌سازی ‌کنیم؟

چرا مردم از هدف سازی های سال نو لذت می برند؟ نکته بسیار جذابی در مورد شروع تازه وجود دارد. یک هدف سازی جدید دنیایی از فرصت ها را باز می کند. اما آیا باید همیشه از نو شروع کنیم؟

شروع با یک هدف سازی جدید در بسیاری از موارد ایده خوبی است. این ما را از زیر بار عدم موفقیت های قبلی رها می کند. این فرصت را به ما می دهد تا بارها و بارها چیزی را امتحان کنیم تا زمانی که آن را بدست آوریم.

اگر از نو شروع کنیم ، به این معنی نیست که تجربه موجود خود را نادیده خواهیم گرفت. در واقع ، ما می توانیم آن را تجزیه و تحلیل کنیم و از اشتباهات خود درس بگیریم.

  • چه عاملی باعث شد آخرین بار تلاش کنیم متوقف شویم؟
  • چه چیزی اشتباه پیش رفت؟
  • چگونه می توانیم از آن جلوگیری کنیم؟

در عین حال ، می توانیم از دیدگاه تازه ای استفاده کنیم که با شروع جدید همراه باشد. این موضوع می تواند شیوه جدیدی از نگاه به مسائل فراهم کند و حساسیت ما را نسبت به ایده های مختلفی که ممکن است قبلاً متوجه نشده باشیم ، ایجاد کند.

در بین آخرین تلاش خود و اکنون ، شما یاد گرفته اید و رشد کرده اید. این به شما فرصت خوبی برای رسیدن به موفقیت می دهد.

یادگیری از گذشته به شما فرصت بهتری برای موفقیت می دهد. یک دیدگاه تازه به این معنی است که نگران اشتباهات گذشته نباشیم.

یک هدف سازی جدید الهام بخش است. از این انگیزه استفاده کنید و یک بار دیگر به هدف خود متعهد شوید. دفعه بعدی می توانید بهتر عمل کنید.

هر چقدر هم که امتحان کرده باشید ، همیشه می توانید دوباره امتحان کنید. هیچ چیز شما را از شروع مجدد رد صلاحیت نمی کند ، شاید با اصلاح برخی از موارد بهتر کار کنید.

حتی اگر قبلاً به هدفتان نرسیده باشید ، به این معنی نیست که اکنون نمی توانید به آن برسید. هر تلاشی بینش جدیدی به شما می دهد و شما را برای شروع دوباره آماده می کند.

خود را محدود نکنید. یک هدف سازی جدید به این معنی است که در اشتباهات یا مشکلات گذشته گیر نخواهید شد. از نظر احساسی با هر فرصت به عنوان فرصت اول برخورد کنید. بیاموزید ، بهتر عمل کنید و دوباره امتحان کنید.
شما همیشه می توانید یک شروع تازه پیدا کنید ، مهم نیست که چه اتفاقی افتاده است.

“یک شروع تازه یک مکان جدید نیست بلکه یک ذهنیت جدید است”

دکمه تنظیم مجدد را بزنید. دیروز هر اتفاقی افتاده ، آن را فراموش کنید. دیدگاه جدیدی بدست آورید. امروز روز جدیدی است. شروع تازه ، اکنون آغاز می شود. “